Altax

Przedsiębiorstwo Altax Sp. z o.o. specjalizuje się w ochronie i dekoracji drewna już od 1988 roku. Oferujemy szeroką gamę preparatów dekoracyjnych, jak i szereg produktów technicznych, zabezpieczających drewno przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz korozją mikrobiologiczną, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników indywidualnych. Nasze nowoczesne oraz wysoko zaawansowane technologicznie produkty to wynik wieloletnich badań i doświadczeń naszych specjalistów.

Naszym celem jest poprowadzenie użytkownika przez każdy projekt związany z ochroną i dekoracją drewna- od zrozumienia i zdefiniowania swoich potrzeb, poprzez znalezienie właściwego rozwiązania, do uzyskania doskonałego efektu końcowego.

 Wszystkie preparaty powstały w czołowych polskich placówkach naukowych (Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie, Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie), bądź też są wynikiem własnych opracowań. Nasze wyroby posiadają wymagane atesty, aprobaty techniczne oraz pozwolenia na obrót.

Kliknij i poznaj produkty marki Altax

© 2012 Chemal.Sanok.pl
Realizacja: Obsluga-Medialna.pl